Pozvánka na farní společenský večer s tancem

Letošní farní společenský večer s tancem se uskuteční v sobotu 11. února. Začátek bude ve 20.00 ve Skautklubu v Horní ulici. Na programu je příjemná zábava a hlavně tanec různých druhů: waltz, chacha, samba, rhumba, jive, foxtrot a tango. Z občerstvení jsou zajištěny nealkoholické nápoje – limo, soda, čaj a káva; alkoholické nápoje – pivo, ovocná piva; a párečky. Ostatní je možno donést podle vlastního uvážení. Hudba bude reprodukovaná. Také každoročně bývá nějaká soutěž o ceny a letos tomu nebude jinak.

Lístky jsou k dispozici u manželů Krýsových, v prodeji budou na telefonu 777 778 090 či 777 778 094 a také v neděli 5. února v kostele Nanebevzetí Panny Marie mezi ranními bohoslužbami a po mši v devět. Cena lísku je 100,- a k dispozici jich je zhruba 80.

Na všechny se těší Honza a Daniela Krýsovi a Petr a Maruška Vondráčkovi