V havlíčkobrodském vikariátě se bude plesat

Zima je dobou nejrůznějších plesů a tanečních zábav, a nejinak tomu bude letos i v našem vikariátě. Nejbližším plesem, na který jste srdečně zváni, je ten polenské farnosti. Uskuteční se v sobotu 14. ledna v sále lidového domu v Polné. K tanci bude hrát kapela Duo Silver a návštěvníci se mohou těšit na vepřové hody i bohatou tombolu. Předprodej vstupenek popřípadě zamluvení stolu je možné domluvit na Děkanském úřadě v Polné u paní Vlasty Klementové nebo jáhna Jana Kunce na telefonu 567212139.

O týden později, v sobotu 21. ledna, je připraven farní ples v přibyslavské sokolovně. Letošní ročník bude navíc benefiční, a návštěvníci tak kromě tance podpoří i dobrou věc – opravu kostela Narození sv. Jana Křtitele. O zábavu se postará skupina Garde a nebude chybět ani předtančení a hra o ceny. Vstupenky se nechají zakoupit v informačním centru města Přibyslav.

Letošní ples farnosti Krucemburk se koná v sobotu 28. ledna v místní sokolovně. Lístky jsou v předprodeji u paní Marie Sodomkové na poště.

Dalším plesem v pořadí bude ten brodský. Naplánovaný je na sobotu 11. února a plesat se bude ve skautklubu v Horní ulici. Lísky lze zamluvit u Mgr. Jana Krýsy na emailu krysa@sinek.cz.

A sérii vikariátních plesů pak v pátek 24. února uzavře ples chotěbořské farnosti. Více informací o lístcích a programu se dozvíte u hlavních organizátorů na telefonu +420775407691.