Můžete se těšit… Aneb adventní duchovní obnova

Milí farníci,

adventní duchovní obnovu si pro nás připraví P. Jan Paseka, generální vikář Královehradecké diecéze. Duchovní obnova začne v pátek 6. prosince večerní mší svatou a setkáním s naším hostem. Protože otec Jan je po diecézním biskupovi druhým mužem naší diecéze, budeme se ho ptát, jak vidí budoucnost, co považuje za nejdůležitější a také co očekává od nás – kněží i věřících. Zajisté bude prostor také pro vaše otázky na generálního vikáře naší diecéze. Na závěr páteční besedy nás otec Jan Paseka uvede do tématu duchovní obnovy krátkým zamyšlením.

V sobotu proběhnou dopoledne tři přednášky s možností svátosti smíření nebo duchovního rozhovoru. Časy přednášek: 9:00; 10:00; 11:00 a v poledne duchovní obnovu zakončíme mší svatou.

Zde vám nabízíme k dispozici rozhovor s P. Jendou Pasekou, abyste věděli, kdo za námi přijede.

Nezapomeňte tedy o termínu duchovní obnovy 6.-7. prosince 2019 informovat své diáře a těšte se…