Speed dating – příležitost pro nezadané

Pro každého, kdo hledá, ale ještě nenašel, nabízíme mimořádnou příležitost vyzkoušet techniku speed datingu. Jedná se o to, že během jednoho odpoledne budete mít příležitost poznat další podobně staré, stejně hledající… A co když to třeba zrovna ve vašem případě klapne?

Jak to funguje? Na setkání každý s každým v rámci kruhu bude vyhrazen určitý čas (například 4 nebo 7 minut). Na konci akce každý zaškrtne jméno toho, kdo ho zaujal a chtěl by na něj získat kontakt. Pokud bude zájem o kontakt z obou stran, budou kontakty poslány na obě emailové adresy. Další akce už je na osobní iniciativě účastníků. Na druhé straně, nemáte-li zájem nemusíte hledat složité důvody jak říci ne – stačí, když si nevyžádáte kontakt. Všechny informace jsou samozřejmě považovány za důvěrné a po skončení akce budou skartovány, resp. spáleny ve farním kotli.

Akce se uskuteční, až to bude možné s ohledem na aktuální situaci, přihlášené o tom budeme včas informovat.

Přihlašovat se je možné stále! Pojďte do toho! 😉

Tato akce je určena pro věřící katolické křesťany, kteří jsou ve věku od 23 do 26 let (Kruh A) nebo od 27 do 35 (případně 35+) – Kruh B. Máte-li zájem můžete se přihlásit skrze formulář:

Chci se závazně přihlásit

  • Přihlásit se je možné do 7. 11. nebo do naplnění kapacity.
  • Symbolické startovné je 100 Kč.
  • Každý účastník si může zvolit dopředu buď kruh A nebo B.
  • Na místě bude ovšem příležitost svou volbu „aktualizovat“ podle situace – tedy aktuálně každý zváží, zda se radši pohyboval mezi staršími či mladšími.
  • A nebojte, nezačneme u stolu! Můžete se těšit na malý icebreaker, abychom prolomili ledy.
  • Pořadatelem této akce je P. Petr Soukal, máte-li dotazy, můžete využít stránku kontakty.