Adventní (streamovaná) duchovní obnova

Milí farníci,

nabízíme vám podrobný program adventní duchovní obnovy, kterou budeme streamovat již tento víkend v pátek 4. a v sobotu 5. prosince 2020, hostem duchovní obnovy bude P. Vladimír Záleský, rodák z Havlíčkova Brodu. Všechna zamyšlení bude možné sledovat na YouTube kanále Don Pietro.

Program duchovní obnovy

Pátek 4. prosince

17:30 Příležitost ke svátosti smíření v kostele (není třeba se zapisovat)

18:00 Mše svatá v kostele NPM HB, celebruje P. Vladimír Záleský

19:00 Streamovaná večerní modlitba

20:00 První přednáška, povídání s P. Vladimírem a krátké úvodní zamyšlení

 

Sobota 5. prosince

9:00 První přednáška

Od 9:30 příležitost ke svátosti smíření a duchovnímu rozhovoru (zapište se prosíme zde)

10:00 Druhá přednáška

Od 10:30 příležitost ke svátosti smíření a duchovnímu rozhovoru (zapište se prosíme zde)

11:00 Třetí přednáška

Od 11: 30 příležitost ke svátosti smíření a duchovnímu rozhovoru (přijďte do kostela, není třeba se dopředu zapisovat)

12:00 Mše svatá v kostele NPM HB

 

Omezená nabídka pro ty, kteří nemají internet

Farníci, kteří nemají internet mohou přijít na faru, kde bude možné promluvy P. Vladimíra sledovat v knihovně. Kapacita je ovšem omezená, prosíme domluvte se dopředu s P. Petrem Soukalem (736 704 332). Prosíme také: předejte tuto informaci těm, kteří si nepřečtou na internetu :-).