Pouť do Číhoště

Drahé sestry a bratři v Kristu!

cihost002Minulý rok jsme poprvé putovali za naším Pánem do Číhoště. Letos jsme se rozhodli pouť uskutečnit znovu a to poslední víkend o prázdninách, tedy v sobotu 27. srpna. Od čtvrtka 18. srpna se pak budeme modlit rozšířenou verzi novény k Božímu Milosrdenství. Jejím vyvrcholením bude tato cyklo a pěší pouť.

Cyklo pouť

Předpokládaný výjezd v 7.30 od Děkanského úřadu v Havlíčkově Brodě (trasa Havlíčkův Brod – Číhošť – Havlíčkův Brod, cca 62 km) – povede Petr Holý.

Pěší pouť

Proběhne opět ve dvou proudech:

  • Proud 1 – odjezd vlakem z Havlíčkova Brodu do Světlé nad Sázavou v 6.55. Po příjezdu v 7.10 pěší pouť Světlá nad Sázavou – Číhošť – Leština (cca 20 km)
  • Proud 2 – odjezd vlakem z Havlíčkova Brodu do Leštiny u Světlé v 8.54. Po příjezdu v 9.25 pěší pouť Leština – Číhošť – Leština (cca 12 km)

Po příchodu všech proudů bude otec Hroznata Pavel Adamec sloužit mši svatou v 11.00. Po bohoslužbě se v cca 12.30 oba pěší proudy vypraví do Leštiny na vlakové spojení (14.32 odjezd směr Havlíčkův Brod a příjezd do Havlíčkova Brodu v 15.05) a ve stejném čase vyjedou zpět také cyklisté na kolech.

Zvu Vás každého, kdo se z jakýchkoliv příčin nemůžete zúčastnit poutě, ke spojení ve společné modlitbě a pokud máte možnost přijet autem na mši svatou, určitě přijeďte 🙂

Přeji požehnaný den,
Jan Mašek

PS: Na případné dotazy rád odpovím
E-mail: janmas@centrum.cz, telefon: 607 982 778