Nebojte se… jet na celostátní setkání mládeže!

Hanácká Olomóc se od 15. do 20. srpna stane dějištěm celostátního setkání mládeže. Motto letošního ročníku vychází ze slov v Bibli tolikrát se opakujících – „Nebojte se!“. Do Olomouce jsou zváni všichni mladí lidé od 14 do 30 let, kteří chtějí prožít několik dní ve společenství mladých z celé republiky.

Program

Program bude velmi pestrý a bohatý, takže si v něm může najít každý něco zajímavého. Bude čas na setkání s přáteli, poznávání nových lidí, zajímavé přednášky s kvalitními přednášejícími, nevšední slavení eucharistie, poutavé katecheze, osobní setkání s biskupy, skvělou hudbu, sport, kreativní dílny, … Letos se nově chystá pouť na Svatý Kopeček nebo EXPO povolání a návštěvy olomouckých klášterů.

Opět se chystá i program pro rodiny, které mohou přijet v sobotu 19. srpna.

Kompletní verze programu je vyvěšena na webových stránkách setkání.

Přihlášení

Přihlašování je možné přes elektronickou přihlášku. Přihláška je závazná. Na zadanou emailovou adresu přijde potvrzovací email s ID kódem, který slouží jako variabilní nebo specifický symbol a k ověření stavu přihlášky. Stav je možné ověřit v záložce „Kontrola přihlášky“.

V případě změn vyplněných údajů po odeslání přihlášky kontaktujte A/DCM ve své diecézi.

Cena setkání

950 Kč – zvýhodněná cena při přihlášení do 31. 5. a přijetí platby na účet do 12. 6.
1 200 Kč – přihlášení do 30. 6. a přijetí platby do 14. 7.
1 400 Kč – přihlášení později
od 1 600 Kč – příspěvková cena na podporu setkání
2 900 Kč – reálná cena