Pouť u sv. Anny

pout-annaŘímskokatolická farnost Havlíčkův Brod se s radostí přidává k farnosti Pohled a srdečně zve na svatoanenské poutní slavnosti. Ty budou probíhat během příštího týdne a hlavní program se uskuteční v kostele sv. Anny u Pohledu a v kostele sv. Ondřeje, apoštola v Pohledu. V kostele u sv. Anny začnou slavnosti v úterý ráno, od 9.30 bude probíhat modlitba loretánských litanií a poté bude odsloužena mše svatá. Program bude pokračovat odpoledne od 16.00 pobožností křížové cesty a mší svatou.

V sobotu pak na akordeon a loutnu zahrají Jitka Baštová a Jindřich Macek v kostele sv. Ondřeje od 15.00. Koncerty u příležitosti sedmistého výročí narození Karla IV a slavnosti budou pokračovat i v neděli. Program bude zahájen v 7.00 modlitbou růžence, poté budou následovat tři mše svaté v 7.30, 9.00 a 10:30. Odpoledne se dění přesune opět do Pohledu, kde bude odsloužena slavnostní mše Tridentská a poté bude uděleno svátostné požehnání.

Podrobný program je možné nalézt v tomto odkazu