Farní pouť do Číhoště

Pochválen Buď Ježíš Kristus!

Rád bych vás všechny informoval, že i letos nás volá Pán na Pouť do Číhoště. Vzhledem k okolnostem a dalším akcím, které proběhnou na předělu prázdnin, jsme s panem Vikářem Oldřichem Kučerou domluvili termín 22. září. Minulý rok se nám pro nejzdatnější poutníky otevřela i skupina, která vycházela v noci přímo od nás z Havlíčkova Brodu.

Časy odchodů a odjezdů směr Číhošť budou velmi podobné jako vloni. Počítáme tedy opět s „5ti“ skupinami:

  1. Bude vycházet z Brodu kolem 3 hodiny. (cca 48km)
  2. Bude vyjíždět z Brodu do Světlé nad Sázavou v 7:00 (cca 21km)
  3. Bude vyjíždět z Brodu do Leštiny v 8:51 (cca 14km)
  4. Vyjede na kolech od fary (čas bude upřesněn) (cca 60km)
  5. Ti kteří se za námi rádi vypraví autem

Mše svatá by byla tentokrát sloužena až ve 12 hodin. Protože je to setkání naší rodiny, najděme si čas i na naše společenství a od cca 12 do 13:45 bychom se sešli na společném obědě. Před 14:00 bychom vyrazili na vlakové spojení z Leštiny do HB; odjezd 17:08.

Kdo bude mít zájem o oběd, prosím hlaste se na můj mail: janmas@centrum.cz. K obědu bude řízek s bramborem – cena kolem 100,-Kč +- (každý by hradil na místě) Myslím, že by šly domluvit i dětské porce (hlaste také).

Prosím také kdo by v letošním roce chtěl vést cyklopoutníky, napište prosím mail – děkuji
Přeji všem Požehnané léto
Honza Mašek